Esti o Fana adevarata anime? Acest tip de animatii este ceva din tine? Atunci ai venit unde trebuia!! Inregistreazate si intra in lumea in care doar adevaratii fani anime .. Au cheia Adevarata

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Parerile vizitatorilor

In jos 
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Parerile vizitatorilor   Sam Mar 07, 2009 5:03 pm

Dupa cum am spus am facut astfel incat .. toti cei care vor vizita forumul si nu sunt .. Inregistrati .. Vor putea sa-si dea cu parerea Very Happy .. Si poate ca unii vor spune asta chiar inainte de a se inregistra tongue
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Utako Ar
Vizitator

MesajSubiect: Re: Parerile vizitatorilor   Sam Mar 21, 2009 11:04 pm

am incercat sa m inregistrez si am reusit dar la conectare nu merge nu stiu ce are apropo e un forum frumos si eu am unul dare urat sper sa ma ajuti cu mica problema a d aca vrei sa m-ai vorbim iti dau numele forumului meu :
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip

MesajSubiect: Re: Parerile vizitatorilor   Dum Mar 22, 2009 11:19 am

trebuie sa-ti activezi si contul pentru a putea sa te conectezi

Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Parerile vizitatorilor   Dum Mar 22, 2009 7:12 pm

Cand te-ai activat ai pus o adresa de emeil ceva degenul ( o pun pe a mea ) Razz lyzwka_nbwnatik@yahoo.com Ei bine dupa ce ai trimis informatiile ce leai completat .. Ai primit un emeil pe adresa ce ai tastato tu .. Siti va da un mesaj .. cam " pentru activarea contului dumneavoastra apasatti aici" marog ceva degenul Razz si ma bucur ca-ti place Very Happy
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Parerile vizitatorilor   Lun Mar 23, 2009 9:03 pm

Sau daca nu gasesti Emeilul la " Imbox" unde ar tyrebuii sa fie cel mai normal .. Uitate in stanga paginii (Tot la emeil) Si vei vedea mai multe nume si iconite micute ... Dai pe "Spasm" si il poti avea acolo sil activezi confused
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Parerile vizitatorilor   

Sus In jos

Parerile vizitatorilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WorldGirlAnime :: Pareri :: PaReRiLe ViZiTaToRiLoR-
Mergi direct la: